Kızılcahamam’lı Patates Kızartması Kahvaltıda, akşam yemeğinde belki de günün her anında yiyebileceğimiz patates kızartmasının daha çıtır çıtır olmasını ister miydiniz? Çözüm çok kolay! Doğradığınız patatesleri Kızılcahamam dolu bir kaba koyarak bir saat kadar dolapta bekletmek ve süzüp kızartmak.

Kızılcahamam’dan Vazo Renk renk yumaklarınızla Kızılcahamam şişesinden vazolar yapıp evinizi süsleyebilirsiniz. Tutkal yardımıyla boş Kızılcahamam şişesinin etrafını, istediğiniz iplerden sararak vazo elde edebilirsiniz.

Kızılcahamam’lı Kek Çayın yanında ağzımızı tatlandırmak için yediğimiz kek, Kızılcahamam ile buluştu. Bir şişe Kızılcahamam ve şekeri iyice karıştırıyoruz. Daha sonra sıvı yağ, süt, un, vanilya ve kabartma tozu ekleyerek kekimizin hamurunu hazırlıyoruz. Pişirdiğinizde ise kekimizin sünger gibi yumuşak olduğunu göreceksiniz!

Kızılcahamam’lı Pişi Hamur severlerin vazgeçilmezi pişiyi de Kızılcahamam ile hazırlayabilirsiniz. Yoğurt, kabartma tozu, şeker, Kızılcahamam, tuz ve unu bir kaba koyup karıştırıyoruz. Kızgın yağda hamura istenilen şekli verip pişiriyoruz.

Kızılcahamam’lı Lokum Et Etin eşşiz lezzetini Kızılcahamam’la taçlandırıyoruz. Etleri doğrayıp yıkadıktan sonra düdüklü tencerede pişiriyoruz. Daha sonra etleri kendi yağında kavururken bir şişe Kızılcahamam ekleyip kavurmaya devam ediyoruz. Lokum gibi yumaşacık et kavurmamız hazır!

Kullanım Koşulları


Web sitesinin sahibi Kızılcahamam Çamlık Maden Suyu İşletmesi olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Kızılcahamam Çamlık Maden Suyu İşletmesi’ne aittir.

Kullanıcı işbu siteye girmek ve kullanmakla Kızılcahamam Madem Suyu web sitesini kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, bu sözleşmedeki şartları kabul etmediği iddiası ile ya da bu sözleşmedeki şartlar dışında birtakım kabuller ile kullanımını hiçbir biçimde sürdüremez, Kızılcahamam Madem Suyu’na bu kullanım koşulları dışındaki yasal ya da sözleşmesel bir gerekçe ileri sürerek sorumluluk yükletemez. Kızılcahamam Madem Suyu, tüm site içeriği ve site uzantılarında mevcut her tür bilgi, koşul ve düzenlemeyi, önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayınını durdurma hakkına sahiptir.

Kızılcahamam Madem Suyu, İşbu web sitesindeki bilgilerin doğruluğu, güncelliği, yeterliliği, hakkında hiçbir biçimde, açık ya da zımni bir garantide, taahhütte bulunmamaktadır.

İşbu web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, böyle bir durumda Kızılcahamam Madem Suyu, bu sayfaların kim tarafından hazırlandığının önemli olmaksızın, link verilen sayfalardaki bilgilerin de doğruluğunu hiçbir biçimde garanti etmemekte, bunlara ilişkin herhangi bir taahhütte, garantide bulunmamaktadır. Kızılcahamam Madem Suyu işbu site üzerinden bağlantılı hizmetlerin kullanımı, alımı konusunda, hiçbir biçim ve derecede olmak üzere sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede de bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek her türlü zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bu koşullar link verilen diğer tüm web sayfaları için de aynen geçerli olup bu ve benzeri hallerde yasal ya da sözleşmesel herhangi bir gerekçe ileri sürülerek Kızılcahamam Madem Suyu, maddi-manevi, menfi-müspet zarar iddiası ile herhangi bir tazminatla sorumlu tutulamaz.

Kızılcahamam Madem Suyu, herhangi bir sebeple web sayfası sunumu işlemin kesintiye uğraması, gecikmesi, bozulması, değiştirilmesi hallerinde veya sayfanın içeriğine ilişkin hata, ihmal, durumlarında ya da benzeri tüm olası haller sebebiyle doğabilecek tüm zararlardan, herhangi bir gerekçe ileri sürülerek, hiçbir biçim ve seviyede sorumlu tutulamaz.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan vb. diğer tüm işaretler fikri mülkiyet haklarına ilişkin ilgili tüm bilgiler, sayfa düzeni ve iş bu web sayfasının sunumu Kızılcahamam Madem Suyu’nun tasarrufundadır. Kızılcahamam Madem Suyu önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması kesinlikle yasaktır. Buna aykırı kullanım hallerinde kullanıcı, bu haksız kullanımının hukuki ve cezai tüm sonuçlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kızılcahamam Madem Suyu, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, verilerin, programların vs. herhangi bir biçim ve derecede kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.
Web Analytics