MADEN SUYU NEDİR?
Yerin en derin katmanlarından yeryüzüne çıkan ve geçtiği katmanların jeolojik özelliklerini taşıyan, yeryüzüne çıkarken aldığı
minerallerle zenginleşen mineral oranı yüksek suya maden suyu adı verilir. Maden suyu doğal bir sağlık deposudur. Soda ile
arasındaki en büyük fark ise, sodanın mineral ihtiva etmemesidir.
%100 doğal
mineraller oluşur.

Spor aktivitesi öncesi ve
sonrasında içilmesi, su ve
mineral kayıplarını önler.
Sindirim ve boşaltım sistemi
fonksiyonlarını destekleyip
sağlıklı kılar.
Günde ez az 500 ml
tüketmek,
sağlığınızı korur.
Cilde sürüldüğünde, cildi
gençleştirir ve canlandırır.

Florür sayesinde ağız ve diş
sağlığının gelişmesi için
hayati önem taşır.
Büyüme çağında,
hamilelikte, yaşlılıkta
mineral ihtiyaçlarını karşılar.
Çocuklarda kemik
gelişimini hızlandırır.

Kılcal damarlarda kolesterol
büyümesini engellemeye yardımcı
olur.
Hafızayı güçlendirerek konsantrasyonun
artmasına yardımcı olur.
Vücut yağını dengeleyerek
yağ yakımını kolaylaştırır.
Metabolizmanın ihtiyacı olan asgari
mineral ve sıvı ihtiyacını
giderilmesinde önemli rol oynar.
Metabolizmanın ihtiyacı olan asgari
mineral ve sıvı ihtiyacını
giderilmesinde önemli rol oynar.
Midede bulunan asit yoğunluğu
ile oluşan ekşime ve
yanmanın azalmasına fayda sağlar.
Şişkinlik ve kabızlık gibi
sorunların çözümü için tüketilebilir.
Saçların güçlenmesinde ve saçın
parlaklığını geri kazanmasında
fayda sağlar.
Spor aktivitesi öncesi ve
sonrasında maden suyu içilmesi,
su ve mineral kayıplarını
önlemeye yardımcı olur.
Kas kasınlamalarını engellemek
için maden suyu tüketebilirsiniz.

Kullanım Koşulları


Web sitesinin sahibi Kızılcahamam Çamlık Maden Suyu İşletmesi olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Kızılcahamam Çamlık Maden Suyu İşletmesi’ne aittir.

Kullanıcı işbu siteye girmek ve kullanmakla Kızılcahamam Madem Suyu web sitesini kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, bu sözleşmedeki şartları kabul etmediği iddiası ile ya da bu sözleşmedeki şartlar dışında birtakım kabuller ile kullanımını hiçbir biçimde sürdüremez, Kızılcahamam Madem Suyu’na bu kullanım koşulları dışındaki yasal ya da sözleşmesel bir gerekçe ileri sürerek sorumluluk yükletemez. Kızılcahamam Madem Suyu, tüm site içeriği ve site uzantılarında mevcut her tür bilgi, koşul ve düzenlemeyi, önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayınını durdurma hakkına sahiptir.

Kızılcahamam Madem Suyu, İşbu web sitesindeki bilgilerin doğruluğu, güncelliği, yeterliliği, hakkında hiçbir biçimde, açık ya da zımni bir garantide, taahhütte bulunmamaktadır.

İşbu web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, böyle bir durumda Kızılcahamam Madem Suyu, bu sayfaların kim tarafından hazırlandığının önemli olmaksızın, link verilen sayfalardaki bilgilerin de doğruluğunu hiçbir biçimde garanti etmemekte, bunlara ilişkin herhangi bir taahhütte, garantide bulunmamaktadır. Kızılcahamam Madem Suyu işbu site üzerinden bağlantılı hizmetlerin kullanımı, alımı konusunda, hiçbir biçim ve derecede olmak üzere sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede de bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek her türlü zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bu koşullar link verilen diğer tüm web sayfaları için de aynen geçerli olup bu ve benzeri hallerde yasal ya da sözleşmesel herhangi bir gerekçe ileri sürülerek Kızılcahamam Madem Suyu, maddi-manevi, menfi-müspet zarar iddiası ile herhangi bir tazminatla sorumlu tutulamaz.

Kızılcahamam Madem Suyu, herhangi bir sebeple web sayfası sunumu işlemin kesintiye uğraması, gecikmesi, bozulması, değiştirilmesi hallerinde veya sayfanın içeriğine ilişkin hata, ihmal, durumlarında ya da benzeri tüm olası haller sebebiyle doğabilecek tüm zararlardan, herhangi bir gerekçe ileri sürülerek, hiçbir biçim ve seviyede sorumlu tutulamaz.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan vb. diğer tüm işaretler fikri mülkiyet haklarına ilişkin ilgili tüm bilgiler, sayfa düzeni ve iş bu web sayfasının sunumu Kızılcahamam Madem Suyu’nun tasarrufundadır. Kızılcahamam Madem Suyu önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması kesinlikle yasaktır. Buna aykırı kullanım hallerinde kullanıcı, bu haksız kullanımının hukuki ve cezai tüm sonuçlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kızılcahamam Madem Suyu, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, verilerin, programların vs. herhangi bir biçim ve derecede kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.
Web Analytics