Bir Maden Suyu Geleneği

Kızılcahamam Maden Suları faaliyetlerine 1957 yılında maden suyu dolumu yaparak başladı. 1998 yılında Canerler Grup tarafından devir alındı. Sağlığı en saf haliyle insanlara ulaştırma gayesinde, Kızılcahamam’ın yer altındaki şifa dolu mineralli sularını saf kaynağa sadık kalarak %100 doğal şişeledi.

Şu an dünya standartlarında bir kaliteyi yarım asrı aşkın bir süredir sofralarınızla buluşturmaya devam ediyor.  50.000 şişe/saate çıkan kapasitesiyle yıllara dayanan doğallık, sağlık ve kalite ilkelerini bir gelenek olarak benimsiyor. Geçmişten aldığı gücü ve tecrübesiyle “maden suyu geleneği”ni yaşatmaya devam ediyor.

Görünüşe Aldanmayın

Diğer maden sularıyla aynı hacim ve lezzetin 110 gramlık bir şişeye sığdığını söylesek? Evet, görünüşe aldanmayın. İster buzdolabınızda kolayca saklayın, ister çantanıza atın, ister arabanızın bölmesine koyun. Doğanın büyük mucizesi en küçük haliyle hep sizin yanınızda.

Geleceğin Yükünü Hafifletiyoruz

Kızılcahamam Maden Suyu geleceğin yükünü hafifletmeye devam ediyor. 110 gramlık ultra hafif şişesiyle standart bir maden suyu şişesine göre yüzde 5 daha az karbondioksit yoğunluğuna sahip. Üstelik ürün sevkiyatı sırasında kullanılan tır sayısının azaltılmasını, bunun sonucunda da kilometre başına salınan karbon emisyonunda yaklaşık yüzde 14’lük bir düşüş olmasını sağlıyor.

Geleceğe karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek hiç ağır değil. Siz de Kızılcahamam ile gelecek için doğaya küçük iyilik dokunuşları yapabilir, ürünlerimizi kullanarak karbon salınımının azaltılmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Sertifikalar Reklam Filmlerimiz

10’u aşkın ülkeye ihracat!

Ülkemizin en büyük Ulusal ve Yerel Zincir Marketlerinin yanı sıra, 10’u aşkın Ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştirmektedir.

Ayrıca,“ÇAMLIK” Markası ile Sade Gazoz üretimine başlanmıştır.
Yarım Asrı aşkın süredir doğanın bu mucizevi hediyesini sizlerle paylaşmanın verdiği enerji, nice asırlar sürecek olan çalışma azmimizin kaynağı olacaktır.